Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie

Motoshow jakiego jeszcze nie było!

Komenda Powiatowa Policji w Wodzisławiu Śląskim zaprasza na wyjątkową imprezę. "Motoshow" -  to przedsięwzięcie, którego jeszcze nie było. Już w najbliższą niedzielę na Stadionie Miejskim w Wodzisławiu Śląskim czekają nas niesamowite atrakcje, moc wrażań i niezapomniane przeżycia. Będzie to także okazja do promowania Kampanii "Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie". Chętni będą mieli także możliwość zdania egzaminu na kartę rowerową i motorowerową.

Juz 16 września tylko w Wodzisławiu odbędzie się wyjątkowe MOTOSHOW. Od godziny 13.00 na Stadionie Miejskim  przewidziana jest moc atrakcji. Zobaczyć będzie można samochody zabytkowe, rajdowe, zdalnie sterowane. Skorzystać będzie można z symulatorów dachowania, jazdy bez zapiętych pasów czy alcogogli. Swój sprzęt oraz możliwości zaprezentują miłośnicy caravaningu i kartingu. Będą pokazy udzielania pierwszej pomocy i ratownictwa drogowego. To tylko nieliczne atrakcje jakie na ten dzień przewidzieli organizatorzy imprezy. Wodzisławska drogówka, która jest jednym z nich przy okazji tego motoryzacyjengo eventu będzie promować kampanię " Z młodym kieorwcą w drodze po doświadczenie. Przez cały dzień będzie możliwość zdania egzaminu na kartę motorowerową i rowerową. Dla chętnych poniżej zamieszczamy plik do ściągnięcia w postaci arkuszu, który trzeba wypełnić i z którym trzeba się zgłosić przed przystąpieniem do egzaminu. Na zakończenie imprezy przygotowano występ zespołu "Znaky" i kabaretu "To nie my".

 

Zapraszają: Urząd Miasta w Wodzisławiu Śląskim, Komenda Powiatowa Policji, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej, Polski Związek Motorowy w Katowicach i Automobilklub Śląski.