Wiadomości

Wodzisławscy policjanci gościli w Dzień Dobry TVN

Data publikacji 10.01.2020

Wczoraj w studio Dzień Dobry TVN gościli policjanci z Wodzisławia Śląskiego, którzy kilka dni temu eskortowali rodzącą kobietę do szpitala. Mundurowi opowiedzieli w programie o swojej służbie i nietypowych interwencjach. Zapraszamy do obejrzenia.

O nietypowej interwencji policjantów z wodzisławskiej drogówki pisaliśmy na początku roku. Mundurowi zatrzymali wówczas do kontroli pojazd, który wzbudził ich niepokój. Okazało się, że kierowca wiezie do szpitala swoją żonę, która właśnie zaczęła rodzić. Stróże prawa zapytali tylko, do którego szpitala i powiedzieli, kierowcy żeby jechał za nim. Z włączonymi sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi dotarli szczęśliwie na jastrzębską porodówkę, gdzie wkrótce na świat przyszła zdrowa dziewczynka.

Kilka dni temu, po tym jak opublikowaliśmy tą sytuację na łamach naszej strony, bardzo szybko odbiła się ona szerokim echem. Policjanci zostali również zaproszeni do telewizji śniadaniowej, gdzie mieli okazję opowiedzieć o swojej pracy i o tym jak przebiegała ta interwencja. Zachęcamy do obejrzenia materaiału Dzień Dobry TVN (wystarczy kliknąć w zdjęcie poniżej)!