Wiadomości

Poszukujemy sprawców dwóch kradzieży i publikujemy nagrania!

Data publikacji 17.09.2018

W Komisariacie Policji w Pszowie prowadzono trzy postępowania w sprawach kradzieży artykułów spożywczych w dyskoncie przy ulicy Andersa. W każdej ze spraw policjanci zabezpieczyli nagrania z monitoringów. Zwracamy się z prośbą o pomoc w ustaleniu sprawców widocznych na zapisie. Jeśli ktokolwiek rozpoznaje mężczyzn proszony jest o kontakt z wodzisławską bądź pszowską policją. Dzięki publikacji, udało się już ustalić sprawców jednej kradzieży!

Do pierwszego zdarzenia doszło w dniu 7  lutego 2018 r. Nieustalony sprawca dokonał wówczas kradzieży alkoholu i artykułów spożywczych na kwotę ponad 500 złotych. Mężczyzna widoczny na nagraniu raz jest w czapce a raz bez.

Do drugiej kradzieży doszło w dniu 9 kwietnia. Sprawcy ukradli kosz wypełniony czekoladami na kwotę ponad 600 złotych.

Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzn, może ktoś ich zna albo widział całe zdarzenie i ma informacje w tej sprawie. Jeśli tak, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji w Pszowie pod numerem telefonu stacjonarnego 32 414 56 10 bądź Komendą Powiatową Policji w Wodzisławiu Śląskim pod numerem telefonu 32 4537200. Zapewniamy anonimowość!!!

 

 

Ładowanie odtwarzacza...
Ładowanie odtwarzacza...