Wiadomości

Dzielnicowy Kazimierz Wielgus po raz drugi najlepszy w Plebiscycie Dziennika Zachodniego

Data publikacji 05.07.2017

Znamy już wyniki tegorocznego Plebiscytu "Dzielnicowy Roku" organizowanego przez Dziennik Zachodni we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach. Liczbą 3333 głosów zwyciężył asp.szt. Kazimerz Wielgus z Komisariatu Policji w Rydułtowach. To dla naszego dzielnicowego już drugi trumf z rzędu!

Plebiscyt doskonale wpisał się w założenia programu "Dzielnicowy Bliżej Nas", z których wynika że DZIELNICOWY ma być policjantem pierwszego kontaktu, znanym mieszkańcom swojego rejonu i dostępnym dla nich. Jak widać aspirat sztabowy Kazimierz Wielgus cieszy się niezwykłą  popularnością i zaufaniem wśród mieszkańców swojego rejonu. To już po raz drugi głosując na niego doprowadzili do jego zwycięstwa. Na drugim miejscu uplasował się st.asp. Eugniusz Zawada z KPP w Żywcu a na trzecim asp.szt. Michał Turleja z Komisariatu Policji w Łazach.

Zwycięscy plebiscytu zostaną nagrodzeni przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach we wrześniu podczas uroczystości organizowanej przez KWP w Katowicach na zakończenie eliminacji wojewódzkich zawodów "Dzielnicowy Roku".

Wszystkim uczestnikom plebiscytu dziękujemy za udział. Zwycięzcom i laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!