Wiadomości

„Naucz bronić się sama – czyli Dzień Kobiet w Wodzisławskiej Komendzie”

Data publikacji 15.02.2017

Komenda Powiatowa Policji wraz z Urzędem Miasta Wodzisław Śląski zaprasza wszystkie kobiety, na warsztaty strzeleckie oraz samoobrony, które odbędą się 3 marca 2017 roku. Patronat nad tym szczególnym wydarzeniem objęły Wiceprezydent Miasta Pani Barbary Chrobok oraz I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Wodzisławiu Śląskim nadkom. Magdalena Wija.

     W tym roku z okazji „Dnia Kobiet” organizujemy specjalne warsztaty samoobrony dla pań, które odbędą się w piątek 3 marca na sali gimnastycznej w wodzisławskiej komendzie. Zajęcia poprowadzą doświadczeni policyjni instruktorzy.
    Panie poznają między innymi przydatne chwyty obezwładniające, sposoby obrony przed napastnikiem oraz uzyskają inne przydatne porady związane  z odpieraniem bezpośrednich ataków. W trakcie tego spotkania policjanci przekażą wiedzę na temat bezpiecznych zachowań. Na koniec panie będą miały okazję sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie na profesjonalnej, laserowej strzelnicy multimedialnej używając rożnego rodzaju replik broni krótkiej oraz długiej.
    Z względów organizacyjnych, zgłoszenia prosimy kierować do poniedziałku 27 lutego  na adres mailowy: rzecznik@wodzislaw.ka.policja.gov.pl lub pod nr tel. 606 858 145
Po zgłoszeniu,  w odpowiedzi zwrotnej udzielimy informacji o godzinie stawiennictwa. Pierwsze zajęcia rozpoczynają się od godz. 9.00.
Warunkiem przystąpienia do zajęć jest zapoznanie się z regulaminem sali gimnastycznej, oraz podpisanie pisemnego oświadczenia o zdolności do udziału w zajęciach. Wszystkich ćwiczących obowiązuje strój gimnastyczny oraz obuwie zmienne, ilość miejsc ograniczona!
Serdecznie zapraszamy!!!