Wiadomości

Komendant ze słodkościami odwiedził dom dziecka

Data publikacji 02.08.2016

Komendant Powiatowy Policji w Wodzisławiu Śląskim, wraz z zastępcą Komendanta Komisariatu Policji w Gorzycach, odwiedzili wczoraj wychowanków domu dziecka. Policjanci podczas wizyty wręczyli dzieciom smakołyki i przybory szkolne, które otrzymali od zaproszonych gości w czasie obchodów Święta Policji.

Kolejny raz inicjatywa wodzisławskich policjantów, by w czasie Święta Policji zamiast kwiatów goście obdarowali nas maskotkami, przyborami szkolnymi i słodyczami, spotkała się z pełnym zrozumieniem. Dzięki temu wczoraj Komendant Powiatowy Policji w Wodzisławiu Śląskim mł. insp. Jarosław Grudziński, w towarzystwie zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Gorzycach podinsp. Jakuba Ceglarka, mogli przekazać otrzymane upominki wychowankom Powiatowego Domu Dziecka w Gorzyczkach. Wykorzystując spotkanie mundurowi przeprowadzili również rozmowę z panią dyrektor i wychowawcami o aktualnych potrzebach placówki, a także o sukcesach dzieci i aktualnych problemach z jakimi się borykają. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze i z pewnością na długi czas pozostanie w naszej pamięci.

Wszystkim gościom tegorocznych obchodów Święta Policji w wodzisławskim garnizonie, którzy swoimi podarunkami przyczynili się do wywołania uśmiechów na twarzach wychowanków domu dziecka, serdecznie dziękujemy!